המלצות

מה לקוחות חושבים עלי?

ברצוננו להודות לך על תרומתך הרבה ועל היותך חלק מצוות המומחים של עמותת שבילי אופק. אנו שמחים מאד על שיתוף פעולה פורה זה כשנתיים, בהן השתתפת בקורסים רבים ברחבי הארץ, כאחת המרצות הבכירות שלנו בתחום דיני עבודה ומיצוי זכויות סוציאליות. תרומתך לעמותה ולקהל המשתתפים שלנו הינה בעלת ערך רב הן בהיבט המקצועי והן בהיקף שעות ההתנדבות,. אנו מוקירים את הרצון הרב שלך להגיע ולהעביר את הידע הרחב בתחום לכל מי שזקוק לו, להכווין וליעץ ככל שנדרש. סמוכים ובטוחים שנמשיך לפעול יחדיו לעשייה חברתית משמעותית.
שבילי אופק
עמותה
במציאות החיים בימינו לא כל יום מתעורר החשק להמליץ על נותן שירות טוב! אבל עם יד על הלב אחרי שעורכת דין טל שרון טיפלה בבעיה עסקית שהייתה לי אז כן ראיתי לנכון לתת המלצה על טל, עורכת דין מקצוענית וכשרונית ברמות על שהשקיע ממיטב זמנה והידע המשפטי שלה להביא אותי להצלחה במשפט שלא האמנתי שזה אפשרי מבחינתי להצליח בו, וידעה להוציא את הצדק והאמת לאור. אני מאד מרוצה מדרך הטיפול וההצלחה שנחלתי בזכות טל שמיצתה את כל הכלים המשפטיים והידע שלה שעמדו לרשותה מבלי לחפף או לחסוך מזמנה. מברך אותך טל שתמשיכי לתת שירות כה נפלא ללקוחות שלך ולצבור עוד המוני לקוחות כמוני, תודה על הכל טל ומי שירצה המלצה יכול להתקשר אלי ברצון ולשמוע גם בעל פה את מה שכתבתי לך פה.
גד איטומים
קבלן רשום
הנני בעלת עסק "החווה הירוקה בכפר הירוק" ברמת השרון ומנהלת אותו בפועל, וככזו אני מתמודדת מדי יום ביומו עם עניינים משפטיים המצריכים ליווי וייעוץ משפטי שוטף. עוה"ד שרון טל מלווה אותי בכל העניינים המשפטיים המתעוררים ולרבות הכנת הסכמים, ייעוץ שוטף בדיני עבודה וכל עניין משפטי אחר במהלך העסקים השוטף של החווה, ומעניקה ייעוץ וליווי משפטים מקצועיים, תוך שימת דגש על צרכי הלקוח ומתן מענה מיידי ומהיר. ניסונה הרבה של עוה"ד שרון טל מאפשר לה לנהל את העניינים המשפטיים עבור החווה בצורה מקצועית ויעילה, תוך בחינת הנסיבות של כל מקרה ומקרה ומתן ייעוץ מתאים לאותן נסיבות בהתחשב באינטרס החווה ועל מנת להגיע לתוצאה הרצויה ביותר. אני ממליצה בחום לפנות לעוה"ד שרון טל ולקבל ייעוץ וליווי משפטי מקצועיים וראויים.
החווה הירוקה
עסק
⚖️ "עו"ד מקצועית מאוד שההתמחות שלה זה בדיני עבודה, עזרה לי מאוד כשרציתי לתבוע את מקום העבודה האחרון שלי ומצאה ליקויים רבים בכל ההתנהלות של המעסיק, חוץ מזה שהיא מקסימה וסבלנית, ותיתן לך את כל התמונה בצורה הכי טובה שיש … ממליצה בחום".
המלצות עמוד עסקי פייסבוק
רשת חברתית
הנני מנהלת אירועים ואני עובדת מול לקוחות, ספקים ונותני שירות רבים. עוה"ד שרון טל מעניקה לי ייעוץ וליווי חברות וליווי משפטי שוטפים, ולרבות עריכת חוזים עם לקוחות ועם נותני שירותים ומתן ייעוץ משפטי לכל עניין המתעורר סביב ניהול האירוע עצמו. עוה"ד שרון טל הינה בעלת ניסיון רב והיא תמיד זמינה עבורי למתן ייעוץ מקצועי ויעיל. בתחומי התמחותה של עוה"ד שרון טל שירותים משפטיים בתחומי משפט שונים ואני סמוכה ובטוחה כי מי שיפנה לקבל את שירותיה יזכה ליחס מקצועי, יסודי, אמין ואישי תמיד ניתן לפנות אלי על מנת לקבל המלצה חמה
מנהלת אירועים – מירי חכמון
ספקית שירותים
עו"ד טל שרון הינה בעלת כישורים אישיים ומקצועיים ברמה גבוהה, יכולות ניהול וארגון טובות מאוד ובקיעה בתוכנות המשפטיות השונות איתן נדרשה לעבוד במהלך עבודתה במשרדינו. כמו כן, הינה בעלת כושר התבטאות בכתב ובע"פ וכן בעלת ידע משפטי נרחב, חדורת מוטיבציה ונכונות לערכיות והשגיות, בעלת יכולת עמידה גבוהה בסביבת עבודה תובענית ומאתגרת.
משרד עורכי דין יהודה לוי
משרד עו"ד

בשל המצב: ייעוץ וליווי לעסקים נפגעי הקורונה

טל מעניקה לך ללא תנאי עצות זהב מנסיונה רב השנים שינחו אותך בניהול והבנה של חובותיך וזכויותך כעסק

תפריט נגישות