חשיבות שירותיו של עורך דין דיני חוזים בכל עסק

זהו, הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים בעסק משלכם אבל איפה מתחילים?

 • האם כדאי להקים חברה או עדיף לפתוח תיק עוסק מורשה במע"מ?

 • מהם הדברים החשובים שיש לתת עליהם את הדעת לפני שחותמים על הסכם שכירות על מנת לשכור מקום לקיים בו את הפעילות שלכם?

 • האם צריך לחתום על הסכמים עם נותני ומקבלי השירותים? עם הלקוחות? עם הספקים?

 • על מה צריך לשים את הדגש בהתקשרויות השונות במסגרת העבודה?

 • אילו ביטוחים כדאי לעשות ואיך להתקשר עם חברות הביטוח?
  מה חשוב לדעת כשמעסיקים עובדים?

 • מה זכויות העובדים וחובות המעסיקים?

עורך דין דיני חוזים או עורך דין דיני עבודה או עורך דין דיני חברות המציע שירותים של ליווי וייצוג חברות או עסקים יוכל לתת לכם מענה לכל השאלות הנ"ל, לעזור לכם ללכת בדרך הנכונה, לנהל מו"מ אפקטיבי ומניב מול הגורמים הרלוונטיים, לערוך עבורכם הסכמי שכירות, הסכמי התקשרות שונים והסכמי עבודה, להקים חברה, לערוך הסכם מייסדים ועוד.

כמובן, ההסכמות נתונות למו"מ בין הצדדים, ובסופו של יום כל צד עורך את שיקוליו ובוחר על מה להתעקש ואיפה לוותר, אך כדאי שעורך דין דיני חוזים ילווה את התהליך ויציג בפני המתקשרים את היתרונות וחסרונות של כל אחד מהתנאים בחוזה השכירות.

דוגמאות למצבים בהם תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין

 1. בבואכם לפתוח עסק עצמאי, יוכל עורך דין דיני חברות לייעץ לכם האם כדאי להקים חברה בע"מ בעלת ח.פ. או שעדיף להיות עוסק מורשה בעל תיק במע"מ שהינו מספר תעודת הזהות שלכם. תלוי במהות העיסוק שלכם, ברצון שלכם, בתכנון המס הרלוונטי ועוד. עוד יצוין כי בתחומי עיסוק מסוימים אף ניתן להיכנס להגדרת עוסק פטור בהתאם לתנאים הקבועים בחוק.

 2. עורך דין דיני חוזים יוכל לנסח עבורכם חוזה שכירות ולעגן בו את התנאים הרלוונטיים שיגנו עליכם עת באים אתם לשכור מקום בו יפעל העסק שלכם. עוד על נושא זה ניתן לקרוא במאמר "חוזה שכירות".

 3. עורך דין דיני חוזים יוכל לספק לכם מערכת מבוקרת של הסכמים מנוסחים היטב ובהתאם לצורכיכם, עם נותני השירותים, ספקים ולקוחות.

 4. עורך דין דיני עבודה יוכל לערוך עבורכם הסכמי עבודה וליתן לכם ייעוץ שוטף בכל הקשור בהעסקת עובדים, זכויותיהם הקבועות בחוק והדרך הנכונה והחוקית להעסקתם על מנת להימנע מקנסות מנהליים ומתביעות מיותרות.


שירותיו של עורך דין דיני חוזים או עורך דין דיני עבודה או עורך דין דיני חברות העוסקים בליווי חברות ימנעו מכם לעשות טעויות של מתחילים אשר עשויות בסופו של יום לעלות לכם בכספים רבים אותם ניתן למנוע בהתנהלות נכונה.

אין באמור באתר ו/או בתכנים ו/או במאמרים שבו כדי לשמש ייעוץ משפטי או אחר ו/או חוות דעת משפטית או אחרת. השימוש באתר, בתכנים ובשירותים שמציע האתר אינם מהווים תחליף לייעוץ משפטי מקצועי אותו יש לקבל מעורך דין העוסק בתחום.

תפריט נגישות